ANASAYFA OTO BEYİN ECU TAMİRİ Nedir, Nasıl Yapılır, Fiyatı ve Hizmet Talebi

OTO BEYİN ECU TAMİRİ

Hizmet Detayı

ECU (Elektronik Kontrol Ünitesi) araçlarda kullanılan ve bütün sistemlerini kontrol edilmesini sağlayan sisteme denir. Diğer bir deyim ile Motor Beyni anlamına gelmektedir. ECM veya PCM olarak kullanılabilir.
Otomobillerin kontrolü için kullanılan elektronik bir sistemdir. Araçlarda birçok sensör mevcuttur. Araçlar da bulunan sensörlerden gelen verileri okur.
ECU araçta ki motorun çalışma şartını kontrol eder, denetler ve araç içerisinde ki parametreleri hesaplar.

ECU’ların kendilerine özgü bir yazılımları mevcuttur. Yazılım için usb kablo, bilgisayar ile bağlantı kurarak araçtan alınan bilgiler ile ECU ayarları yapılabilir. Tamire başlamadan önce bilgisayar bağlantısından görünen değerlerin doğruluğu kontrol edilir, testlerin doğru olması için sistem ayarları silinip fabrika ayarlarına döndürülür. ECU da bir hata bulunmaz ise parçalar kontrol edilir. Arızalar bulunup değişimleri gerçekleştirilir.

TAMİR VE HİZMET TALEBİ OLUŞTUR

ÖDEME KANALLARI EFT / HAVALE


TAMİR VE HİZMET TALEPLERİ İLE İLGİLİ NOTLAR

Sipariş talebi oluşturarak veya iletişim numaralarını kullanarak sipariş verebilir ürün hakkında bilgi alabilirsiniz. Sipariş talebiniz alındıktan sonra sizinle iletişime geçilecektir. Hafta içi saat 15:00'ten önce tamamlanmış siparişler aynı gün kargoya verilir. Tamamlanmış Sipariş Ödeme işlemi gerçekleşmiş siparişlerdir. Ürünlerdeki görseller temsilidir istenildiği takdirde ürünün fotoğrafı whatsApp yoluyla gönderilmektedir. İnternette kredi kartı bilgilerinizi girmeden kolay ve güvenli alışverişin tadını çıkarın.

İLETİŞİM VE ADRES BİLGİLERİ

Telefon: 0545 338 0349
WhatsApp: 0545 338 0349
E-posta: otoparcaalsat@gmail.com
Adres: Seyrantepe Sanayi Mahallesi, Sanayi 16. Sk. No:12, 21120 Yenişehir/Diyarbakır