ANASAYFA ADBLUE Nedir, Nasıl Yapılır, Fiyatı ve Hizmet Talebi

ADBLUE

Hizmet Detayı

AdBlue Nedir? - AdBlue Problemi - AdBlue Arızası - AdBlue İptali

AdBlue sıvı bir çözelti olup araçların egzoz gazlarındaki NOx oranını düşürmek için; üretici tarafından araca entegre edilmiş AdBlue sistemi vasıtasıyla egzoz gazına püskürtülür.
Motordan çıkan yüksek sıcaklıktaki egzoz gazları üzerine püskürtülen AdBlue Sıvısı ile yüksek sıcaklık altında amonyağa dönüşür ve çevreye zararlı NOx gazlarının, zararsız nitrojen gazı ve su buharına dönüşerek egzozdan atılmasının sağlar. Günümüzde üretilen bir çok Ticari Araçta kullanılmakla beraber yeni nesil üretilen binek otomobillerde de standart olarak sunulmaya başlamıştır.

AdBlue Problemi yeni nesil araçlarda maalesef sık karşılaşılan bir arızadır. AdBlue Arızası veren araçlar için yazılımsal olarak çözümler mümkündür. AdBlue Arızası na sebep olabilecek kullanıcı hataları da maalesef ki günümüzde AdBlue Problemlerinin en büyük kaynağıdır. Üreticilerin istediği normlara uymayan AdBlue Sıvısı kullanılması bunun başlıca sebeplerinden gelir. AdBlue Sorunu veren bir araç maalesef belirli bir yol katettikten sonra bir daha çalışmamaktadır. Sizde aracınızda AdBlue Problemi ile karşılaşırsanız vakit kaybetmeden çözüme ulaştırmalısınız.

TAMİR VE HİZMET TALEBİ OLUŞTUR

ÖDEME KANALLARI EFT / HAVALE


TAMİR VE HİZMET TALEPLERİ İLE İLGİLİ NOTLAR

Sipariş talebi oluşturarak veya iletişim numaralarını kullanarak sipariş verebilir ürün hakkında bilgi alabilirsiniz. Sipariş talebiniz alındıktan sonra sizinle iletişime geçilecektir. Hafta içi saat 15:00'ten önce tamamlanmış siparişler aynı gün kargoya verilir. Tamamlanmış Sipariş Ödeme işlemi gerçekleşmiş siparişlerdir. Ürünlerdeki görseller temsilidir istenildiği takdirde ürünün fotoğrafı whatsApp yoluyla gönderilmektedir. İnternette kredi kartı bilgilerinizi girmeden kolay ve güvenli alışverişin tadını çıkarın.

İLETİŞİM VE ADRES BİLGİLERİ

Telefon: 0545 338 0349
WhatsApp: 0545 338 0349
E-posta: otoparcaalsat@gmail.com
Adres: Seyrantepe Sanayi Mahallesi, Sanayi 16. Sk. No:12, 21120 Yenişehir/Diyarbakır